Marta LichnerowiczWłaścicielka i dyrektorka Silva Lupus
Marta Lichnerowicz Właścicielka i dyrektorka Silva Lupus

zootechnik, technik weterynarii, trener, zoopsycholog, ukończyła podyplomowe studia PSYCHOLOGIA ZWIERZĄT – zagadnienia podstawowe i aplikacyjne w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk, Zootechnikę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, podyplomowe studia PRAWA ZWIERZĄT na SWPS i ponad 200 szkoleń i kursów dotyczących pracy ze zwierzętami.,  Jest założycielką Fundacji Dobrych Zwierząt, prowadzącej innowacyjne programy na rzecz poprawy życia zwierząt w Polsce.

Kamila Bartelwykładowca, instruktor Handling, Dog Fitness
Kamila Bartel wykładowca, instruktor Handling, Dog Fitness

Hendlerka z ponad 10 letnim doświadczeniem, zoofizjoterapeutka, trenerka i zoopsycholog.
https://www.psyhandling.com/

Katarzyna Dąbrowskatrenerka, wykładowca - praca psów myśliwskich, Rally- O
Katarzyna Dąbrowska trenerka, wykładowca - praca psów myśliwskich, Rally- O

15 lat doświadczenia w pracy z psami, trenerka, zoopsycholog, handler

Gosia Zygowskawykładowca - flyball
Gosia Zygowska wykładowca - flyball

czynna wieloletnia zawodniczka flyballu. Na kursie trenerskim prowadzi zajęcia właśnie z tego tematu.

Jagna Gillwykładowca - detekcja użytkowa, praca psów ratowniczych
Jagna Gill wykładowca - detekcja użytkowa, praca psów ratowniczych

założycielka i prezes Fundacji IRMA – Psy w Służbie Człowieka . Przewodnik dwóch psów ratowniczych szkolonych w specjalności gruzowiskowej oraz terenowej, instruktor nose work.
Obecnie zajmuje się szkoleniem profesjonalnych psów do detekcji.

Joanna Heweltwykładowca Obedience
Joanna Hewelt wykładowca Obedience

znana wszystkim zawodniczka Obedience, która swoim wspaniałym podejściem i szacunkiem dla psów od lat jest jedną z najbardziej rozchwytywanych instruktorek tego sportu.

Karolina Witkowskawykładowca, instruktor Nose Work
Karolina Witkowska wykładowca, instruktor Nose Work

dziennikarka, handlowiec, trenerka i zoopsycholog. Dzięki swojej wspaniałej osobowości i doświadczeniu w handlu potrafi rozwiązać najtrudniejszą sytuację i dogadać się z każdym klientem.
Na kursie trenerskim prowadzić blok poświęcony Nose Work oraz marketingu.

Katarzyna Harmatawykładowca - Podstawy psiej komunikacji
Katarzyna Harmata wykładowca - Podstawy psiej komunikacji

nstruktorka szkolenia psów i behawiorystka zwierzęca, specjalizuje się w terapii zachowań lękowych i stresu u psów. Autorka książki „Know Hau Radość na czterech łapach” oraz wielu artykułów o tematyce zwierzęcej. Absolwentka Zootechniki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zawodową pracą z psami zajmuje się od 2002 roku. Założycielka Akademii Dobrych Manier BIAŁY PIES. Swą wiedzę czerpie z licznych seminariów, obozów szkoleniowych, warsztatów i sympozjów w kraju i za granicą. Od wielu lat związana jest z przytuliskiem w Sandomierzu oraz Fundacją Serce dla Pupila w Michałowicach. od 2012 roku szkoli nie tylko właścicieli, ale także specjalistów w dziedzinie szkolenia psów i terapii behawioralnej. Jest przewodniczką Zen(k)a, niespełna 6-letniego samca Border Collie z certyfikacją Państwowej Straży Pożarnej o specjalności terenowej i w treningu gruzowiskowym, który jest także certyfikowanym psem terapeutycznym i jako pierwszy pies w Europie pracuje na Lotnisku w Balicach (pies wsparcia emocjonalnego dla pasażerów), Larę, 3-letnią sukę Border Collie w treningu ratowniczym (certyfikacja PSP 0) i w treningu obedience, certyfikowaną dogoterapeutkę, z którą także pracuje na lotnisku w Balicach oraz Ciri, dogoterapeutyczną 2-letnią suczkę Owczarka Szetlandzkiego, z którą także pracuje na lotnisku Kraków Airport.  Kasia jest Strażakiem Ratownikiem, członkiem GRS OSP Kraków oraz GPR OSP Myślenice. Prowadzi także treningową grupę SAR Kraków. Od kilkunastu lat związana jest z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie, prowadząc zajęcia z zakresu Kynologii, Etologii oraz behawioru zwierząt. Częsta bywalczyni audycji radiowych i specjalistka wypowiadająca się w TV. Prywatnie mama Zosi i Ignasia (zapalonego terrarysty), żona Jarka, opiekunka 3 psów, 2 kotów, kucyka, i stadka sympatycznych kurczaków. Więcej o działaniach Kasi z psami dowiecie się z Instagrama @airport_therapy_and_rescue. 

lek. wet. Joanna Irackawykładowca medycyna behawioralna psów
lek. wet. Joanna Iracka wykładowca medycyna behawioralna psów

Ukończyła medycynę weterynaryjną na SGGW w Warszawie. Kilka lat później zdobyła francuski dyplom specjalisty lekarza weterynarii- behawiorysty. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach dotyczących medycyny behawioralnej w USA i w Europie.

Sylwia Babiczwykładowca, instruktor - Mantrailing, Do more with your Dog Poland
Sylwia Babicz wykładowca, instruktor - Mantrailing, Do more with your Dog Poland

trenerka, zoopsycholog, instruktor fitnessu dla psów, mantrainingu, instruktor Do More with your Dog

adw. Joanna Szpiega Bzdońwykładowca
adw. Joanna Szpiega Bzdoń wykładowca

Doświadczona, kreatywna i lubiąca wyzwania prawniczka specjalizująca się w procesach sądowych.

Świadczy pomoc prawną klientom w całej Polsce.
Od lat z sukcesami zajmuje się zastępstwem procesowym w sprawach cywilnych oraz jest obrońcą w sprawach karnych i w sprawach wykroczeń.

Prowadzi wielowymiarowe doradztwo na rzecz przedsiębiorców w zakresie kontraktów cywilnych oraz prawa marketingu i reklamy.

Zapewnia wsparcie prawne instytucjom, organizacjom społecznym i hodowcom, w dziedzinie prawa kynologicznego.

Doradza przy tworzeniu kampanii marketingowych i strategii brandingowych. Prowadzi wykłady i szkolenia.

Jej atuty to: holistyczne i nieszablonowe podejście do prawa.

Maria Habrowskawykładowca - KOTY, komunikacja i problemy kotów
Maria Habrowska wykładowca - KOTY, komunikacja i problemy kotów

Psycholog zwierząt, behawiorysta – specjalizacja koty, instruktor szkolenia psów. Specjalizuje się w terapii zaburzeń zachowania psów i kotów. Jest współautorem i wykładowcą na studium podyplomowym na UW: Kot – zachowania prawidłowe i zaburzenia zachowania oraz prowadzi wykłady dla techników weterynarii i seminaria na tematy związane z behawiorem i dobrostanem zwierząt. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Etologicznego, European Society of Clinical Veterinary Ethology. Na stałe współpracuje z Przychodnią Weterynaryjną „Przy Królikarni” w Warszawie.