Program stypendialny 2023/24 trafia do Judyty!

Od 2011 roku każda edycja naszego kursu oferuje jedno całkowicie darmowe miejsce dla wolontariusza lub wolontariuszki, wybranego przez wytypowane przez nas schroniska lub organizacje. Wierzymy, że inwestycja w rozwój kadry jest najlepszą drogą do poprawy losu bezdomnych zwierząt, dając im drugą szansę. Przez te lata, kursy o wartości ponad 100 tys. zł trafiły do organizacji takich jak OTOZ Animals – Schronisko „Ciapkowo” w Gdynii (3x), Schronisko dla zwierząt we Włocławku, Schronisko dla Zwierząt – TOZ w Polsce oddział Słupsk, @Fundacja Medor (2x) , DT Dla Kólików Psia Strona Mocy – zoopsycholog, trener psów , oraz jednej z wolontariuszek Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. W tym roku, stypendium otrzyma osoba wybrana spośród wolontariuszy Fundacja dla Szczeniąt Judyta oddział Trójmiasto, doceniając ich ogromne zaangażowanie i wkład w pomoc zwierzętom 🐾.

Jednak to nie koniec naszej pomocy! Od jutra, kupując nasz kurs, będziesz mógł wesprzeć jedną z wybranych przez nas organizacji. Listę organizacji opublikujemy jutro. Każda rejestracja z kodem wybranej organizacji to 400 zł, które przekazujemy na jej konto! Kupujący realizując kupon charytatywny dodatkowo otrzymuje 100 zł zniżki na kurs.

Jeśli chcesz pomóc organizacji, która nie znajduje się na naszej liście, ale działasz na rzecz zwierząt, użyj kodu „POMAGAM” w koszyku, by otrzymać dodatkowe 5% zniżki na kurs trenera psów – zoopsychologa 2024/25 🐕💚.

Categories: Bez kategorii, News