Planner treningowy 2024

Pogoda za oknem jest jaka jest więc to idealny czas na PLANOWANIE treningów. Dlatego jako miłośniczka BUJO i trenerka przygotowałam dla was coś extra – PLANNER TRENINGOWY NA 2024.

Dlaczego mój planner to strzał w dziesiątkę?

🐾 Dostosowany do Twojego Psa: Nie wszystkie psy są takie same. Mój planer pomoże zidentyfikować ci mocne strony twojego psa i je wykorzystać. Pozwoli w sposób systematyczny rozwijać umiejętności twoje i twojego psa w oparciu o 3 główne roczne cele pracy.

🐾Łatwy w Użyciu: Nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z treningiem psów, planer jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Prosta obsługa sprawi, że trening stanie się przyjemnością!

🐾Monitorowanie Postępów: Dzięki planowaniu i prowadzeniu notatek, możesz łatwo śledzić postępy swojego pupila na bieżąco. Mój planner umożliwia miesięczne monitorowanie osiągnięć, ma tez miejsce na zapisywanie własnych błędów co pozwoli Tobie stawać się coraz lepszym szkoleniowcem.

👩‍⚕️ Zdrowie i Dobrostan: Dzięki rocznej karcie profilaktyki nie zapomnisz także o szczepieniach czy odrobaczeniach.

🐾 Wspierające Materiały: Dodatkowe checklisty, narzędzia monitoringujące prace, będą dodawane do plannera CO MIESIĄC, dzięki czemu stanie się on twoim wymarzonym narzędziem ułatwiającym prace z psem.

Co najważniejsze mój planner dostępny jest bezpłatnie!

Tak, możecie go poprostu kupić za 0 zł ze sklepu Silva Lupus i korzystać tak jak lubicie. Także jeśli tak jak ja w treningu lubicie zapisać sobie wnioski albo macie jak ja wiecej psów to śmiało pobieraj GRATIS mój Planner Treningowy 2024 ze sklepu Silva Lupus. Mam tylko jedną prośbę! Podziel się opinią na jego temat w komentarzu lub zasugeruj jakich kart pracy ci brakuje – postaram się je stworzyć w kolejnych miesiącach!

Categories: Polecamy, Porady